.

.

Морски Бранови Делфин Домашно Милениче Урн Ѓердан Персонализиран Држач За Пепел Срце Спомен Приврзок Спомен Накит Прилагодено Уникатен Подарок Сувенир

Морски Бранови Делфин Домашно Милениче Урн Ѓердан Персонализиран Држач За Пепел Срце Спомен Приврзок Спомен Накит Прилагодено

DEN 1.67

Износ
Залиха

легура. Произведено во САД Или Увезено. Големина-приврзокот за домашно милениче во форма на срце има димензии 0,9 "х 1,6" и доаѓа на ѓердан од 27,6 инчи. Материјал-персонализираниот ѓердан за спомен е направен од силна и издржлива легура со мазен материјал за долгорочно носење. Сеќавање-уникатен ѓердан за поставување на пепелта на куче оној што починал, како да е сеуште со вас, многу незаборавно. Прилагодено ѓердан од урна За Миленичиња е погоден за носење и употреба на луѓе со домашни миленици. Може да се користи и како подарок за добар пријател или член на семејството. Тоа е многу внимателен и практичен подарок. Лесен За Носење-прилагодениот приврзок за урна за миленичиња има игла за инка, што го олеснува полнењето со пепелта на вашето сакано милениче. Ѓерданот доаѓа со прилагодлив дизајн и лесно може да се прилагоди на удобна должина на носење. Куче Мачка Пепел Урн Печатење Кремирање Накит Срце Приврзок Обичај Ѓердан Миленичиња Спомен Персоналните Мини Случај За Жени Мажи.

Карактеристики

Производи во категоријата