.

.

Премиум 16 Инчен Магнетен Нож Од Дрво Од Темно Орев – Професионален Дрвен Држач За Магнетски Нож-Решетка За Ножеви За Заштеда На Простор/Шипка За Нож Со Моќна Магнет

Премиум 16 Инчен Магнетен Нож Од Дрво Од Темно Орев – Професионален Дрвен Држач За Магнетски Нож-Решетка За Ножеви За Заштеда

DEN 428.48

Износ
Залиха

Должина : 15,75 инчи. Ширина : 2,56 инчи. Дебелина : 0,79 инчи. 1 Држач За Магнетски Нож. 2 Завртки. 2 Експанзија Завртка Ракав. Многу силни магнети : овој држач за магнетни ножеви има многу силни магнети вградени во дрвото дозволете дури и вашите најголеми ножеви да висат безбедно и безбедно!. Изгледа одлично : дрвените магнетни ленти за ножеви нема да ви ги исечат ножевите и ќе направат стилски додаток во вашата кујна!. Ослободува контра простор : оваа магнетна лента за нож ви заштедува простор, обезбедувајќи ви погодно место за пристап за вашите ножеви. Работи одлично : силниот држач за магнетен нож од неодимиумска кујна гарантира дека ножевите ќе останат таму каде што припаѓаат и нема да паднат како другите магнетни ленти за ѕид. Лесно за инсталирање : оваа магнетна решетка за ножеви доаѓа со хардвер за монтирање и исто така компатибилна со секаков вид лента за монтирање!. - 50% Посилен Неодимиумски Магнет. - Креативен Дизајн На Тенон За Лесна Инсталација. - Мулти-агол Висат-Ножеви нагоре или надолу. - Премиум Строго Избран Дрвен Материјал. - Убав Избор За Подарок За Родители, Сопруга,Шпорет,Пријатели, Гурмански итн.

Карактеристики

Производи во категоријата