.

.

Комфор Микробранова Грејна Подлога-Голем Топлински Пакет Микробранова Печка-Загреана Обвивка За Вратот и Рамената, Олеснување На Болката-Подлога За Греење Со Лав?

Комфор Микробранова Грејна Подлога-Голем Топлински Пакет Микробранова Печка-Загреана Обвивка За Вратот и Рамената, Олеснување

DEN 2.67

Износ
Залиха

МЕКА и СМИРУВАЧКА : грејната подлога за микробранова печка работи одлично за ублажување на болката и смирување на вратот и рамената, болки во грбот, грчеви во менструацијата, артритис, болки во нозете, болки во зглобовите и многу други повреди и болки. Големата големина (18 х 4,7 инчи) и флексибилноста на вреќата со пченица го олеснуваат обликувањето и корисно за многу области на телото. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : микробрановата грејна подлога за вратот и рамената доаѓа со јасни и лесни за следење на упатствата за греење. Едноставно ставете ја вреќата со грав во микробранова печка, следете ги упатствата и уживајте во удобноста. Внимание : секогаш следете ги упатствата за греење. ОСТАНУВА ТОПЛО : микробрановата обвивка за вратот е дизајнирана да ја задржува топлината за да ја обезбеди вашата удобност. Мекиот капак од руно обезбедува рамномерно распределување на топлината. Идеален е за пријатна ноќ со шолја чај на каучот во студена вечер. Особено во зима, грејната подлога за вратот ќе ве смири. ИЗДРЖЛИВ, БЕЗБЕДЕН ЗА УПОТРЕБА и ЕКОЛОШКИ : топлото пакување за ублажување на болката е ВО согласност СО БС8433 : 2004, глобално користениот Британски Безбедносен Стандард за микробранови personal затоплувачи, што значи дека е безбеден за употреба и лесен за употреба. Грејната подлога од лаванда е еколошка и исполнета со (99%) пченица и (1%) лаванда. НИЕ се ГРИЖИМЕ за ВАС : Комфор нуди производи со врвен квалитет на живот за подобрување на вашата благосостојба. Нашиот тим е секогаш достапен за да ви помогне да извлечете максимум од купувањето. 100% гарантирано Задоволство. > Подобрете ја вашата лична удобност и купете микробранова подлога за греење Со меко руно На Комфор сега > Почестете се сега и подобрете ја сопствената благосостојба или благосостојбата на другите Со Вреќа За Греење Со Лаванда На Комфор

Карактеристики

Производи во категоријата