.

.

евовера Паметни Рачна Четка За Заби За Деца, Неисчистени област &засилувач; Потсетник Притисок, Тренинг Стан, Боја На Екранот, WiFi Компатибилен, Мека Влакната, Тајмер

евовера Паметни Рачна Четка За Заби За Деца, Неисчистени област &засилувач; Потсетник Притисок, Тренинг Стан, Боја На Екранот,

DEN 3.00

Износ
Залиха

●Неисчистениот Потсетник Помага Да Се Изгради Детска Навика}Децата можат да ја видат својата исчистена и неисчистена област од екранот во боја на паметната четка за заби, не е потребна апликација или телефон. Оваа четка за заби не само што ги води да четкаат со 100% покриеност, туку и ги тренира за да изградат подобри навики за четкање. ●Потсетник за притисок Ги Штити Детските Непца}Децата не знаат дека премногу силно четкаат? Оваа паметна четка за заби ќе ги забележи и потсети со вибрации во реално време и трепкачки екрани. Одлична рачна четка за заби која им помага на вашите деца подобро да четкаат и ги штити забите и непцата. ●Паметна Апликација За Следење И Водство} Родителите можат да ги следат извештаите за четкање на децата од паметната четка за заби и да знаат дали четкаат темелно и доволно време. Исто така, ќе генерира дневни, неделни, месечни и годишни персонализирани насоки за да им помогне на децата да одржуваат добри практики за орална хигиена. ●Wi Fi Компатибилен За Забавна Интеракција●нашата паметна четка за заби поддржува Wi Fi конекција, можете да ги следите перформансите на четкање на децата во секое време и насекаде преку интернет, дури и ако не сте дома. Можете исто така да испратите забавна порака до четката за заби за да ги поттикнете децата да станат подобри четкачи. €Безбедно, Ултра-Меко И Ergономско За Деца} нашата паметна четка за заби е ослободена од БПА, така што е 100% безбедна за вашите деца. Ergономската рачка и ултра меките влакна можат да им овозможат на децата лесно да ја фатат рачната четка за заби и да се чувствуваат ултра удобно додека четкаат.

Карактеристики

Производи во категоријата