.

.

Архуу Статив Држач За Бинокуларен Телескоп,Универзален Метален Адаптер Држач За Статив,Фотографија Рамка За Статив, За Бинокуларен Телескоп

Архуу Статив Држач За Бинокуларен Телескоп,Универзален Метален Адаптер Држач За Статив,Фотографија Рамка За Статив, За Бинокуларен

DEN 1.33

Износ
Залиха

Сосема нов и квалитетен. Целосно метал произведени. Двоглед статив врска додатоци. Бинокуларен телескоп, покрај рачниот, за намалување на малите ефекти на треперење на рацете врз снимањето. Практични детали за објектот за набљудување, или астрономско набљудување, или кога се користи големо зголемување, или треба да се користи DC преку телескопот, честопати треба телескоп како за обична фотографија статив рамка. Спецификација : Боја : Црн Материјал : Метални Димензии : 9*4.5*3.1 цм/3.5*1.8*1.2 Во Тежина : Прибл. 47гр Пакет Листа : 1 х Статив Држач За Бинокуларен Телескопенота : ве Молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате.

Карактеристики

Color:
Black
Material:
Metal
Dimensions:
9*4.5*3.1cm/3.5*1.8*1.2in
Weight:
Approx. 47g
Package List:
1 x Tripod Bracket for Binocular Telescope:
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Производи во категоријата