.

.

Мигифт Смола Декоративни Книги И Држачи За Моливи Со Дизајн На Замокот За Чување Змејови

Мигифт Смола Декоративни Книги И Држачи За Моливи Со Дизајн На Замокот За Чување Змејови

DEN 1.33

Износ
Залиха

Комплет од 2 змеј чувар замок декоративни книги совршени за дополнување на декори со фантастична тема. Може да се користи за прикажување книги, списанија, датотеки и Двд-А. Замокот може да се користи за чување моливи, пенкала и други мали канцелариски материјали. Мала големина идеална за поставување на биро, маса и шалтер. СПЕЦИФИКАЦИИ : 5,5 Л х 4,25 В х 6,0 Ч (во инчи). Одликувајќи се со дизајн на прецизно изработени змејови и замоци, овој сет на книги со смола може да создаде декоративен и функционален начин за прикажување и организирање на вашите книги, списанија, папки со датотеки, книги за готвење, романи или учебници, истовремено обезбедувајќи дополнително стилско складирање. Замокот со смола обезбедува дополнително складирање за помали предмети, како што се пенкала, моливи или стационарни. Гумените стапала на дното ќе ја заштитат површината на масата без гребење. Уникатниот дизајн на замокот чувар на змеј додава гроздобер украс во вашиот дом или канцеларија. Уникатниот дизајн на замокот чувар на змеј додава карактеристичен шарм на фантазијата во вашиот простор. Овие декоративни книги со двојна намена можат да создадат совршен дисплеј за секоја литература и добро ги надополнуваат сите декори. Книгите ќе бидат одличен подарок за читателите и децата кои ќе бидат импресионирани од овој подарок.

Карактеристики

Производи во категоријата