.

.

Рејчел од Гринфилд Санта ватенка комплет-13 x15

Рејчел од Гринфилд Санта ватенка комплет-13 x15

DEN 1.67

Износ
Залиха

Wallид на Дедо Мраз што виси ватенка комплет 13х15 Рејчел од Гринфилд. Комплет со целосни упатства, вклучувајќи илустрации. 100% памучни ткаенини за ватенка, грб и врзување. Вклучува копчиња, bellвонче и шаблони со целосна големина. Боите се црвена, зелена, морнарица, злато и кафеава боја. Wallид на Дедо Мраз што виси ватенка комплет 13х15 Рејчел од Гринфилд. Комплет со целосни упатства, вклучувајќи илустрации. 100% памучни ткаенини за ватенка, грб и врзување. Вклучува копчиња, bellвонче и шаблони со целосна големина. Боите се црвена, зелена, морнарица, злато и кафеава боја. Wallид на Санта Клаус, виси ватенка комплет 13х15 Рејчел од Гринфилд - Дизајн на Рејчел на Гринфилд К0500 - едвај чека да им донесе радост на сите, овој весел колега виси starвезда за да го запали патот. Во придружба на неговиот сигурен пријател на ирваси, Дедо Мраз споделува добра волја и среќа каде и да оди. Боите се црвена, зелена, морнарица, злато и кафеава боја. Приближна готова големина : 13 x 15 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата