.

.

Cafuny Mens Solid Color Fashion Long Bloge Slim Fit Zipper Casual Hoodie Sweatshirt

Cafuny Mens Solid Color Fashion Long Bloge Slim Fit Zipper Casual Hoodie Sweatshirt

DEN 111.84

Износ
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 65% памук, 35% полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машински миење. Долг ракав/поштенски патент/тенок вклопување/влечење на влечење/цврста боја/две предни џебови. Обичен стил на тенок вклопување, удобно вклопување што обезбедуваат активности слободно. Совршен натпревар со вашите обични панталони или фармерки. Погоден за пролет, есен, зима и обични прилики; Соврши за активности на отворено и затворено во затворен простор. Меки и топол материјал, потенок и поблиску вклопен качулка. Препорачано миење на машината / миење на рацете. Кафуни машка јакна со качулка, тие се долги ракави, патент пред, моден дизајн. Ви носи едноставен и без напор стил заедно со удобност. Исто така, тоа прави одличен подарок во секоја пригода. Големина : X-мала боја : Промоциите на кајсија може да варираат во зависност од големината/бојата.

Карактеристики

Производи во категоријата