.

.

Подароци за cwi gnome глава, 1,5 x 4 x 1,5, мулти

Подароци за cwi gnome глава, 1,5 x 4 x 1,5, мулти

DEN 1.00

Износ
Залиха

Подароци CWI 4/SET - мерки на главата на Гном 1. 5 "L x 4" H x 1. 5 "W. Користете како украсно парче акцент на затворен простор за која било просторија. Додава допир на Homey -ness на која било врата или влез. Со природни бои и текстура да се создаде 3 димензионален дизајн оживее. Одличен подарок за домаќинство за семејство, пријатели, соседи и познаници. Подароци CWI 4/Сет - мерки за глава на Гном 1. 5 "L x 4" H X 1. 5 "W. Користете како a a Декоративно парче во затворен акцент за секоја просторија. Додава допир на Homey-ness на која било врата или влегување. Со природни бои и текстура за создавање 3 димензионален дизајн оживува. Одличен подарок за домаќинство за семејство, пријатели, соседи и познаници. Подароци CWI 4/Сет - мерки на главата на Гном 1. 5 L x 4 H x 1. 5 W. Оваа мала gnome глава има црвена укажана капа, никулци нос и долга сива брада. Занаетчискиот излез е земја и примитивна занаетчиска компанија која има нешто посебно за зима, пролет, лето или есен. Со широка линија на производи што варираат од секојдневниот декор и градинарските канти до украсни starsвезди, кадифен и сезонски декор, COI сигурно има нешто за да го потенцирате вашиот дом.

Карактеристики

Производи во категоријата