.

.

Комплет за покривање на алуминиумски вентил за надградба на Hspswifter со заптивка и завртки се вклопуваат во E46 E39 E53 E36 X5 525i 528i 530i Z3 323CI 323i 325CI 325i 325XI 328I 328I 328CI 330I 330CI 330XI M52/M54 2

Комплет за покривање на алуминиумски вентил за надградба на Hspswifter со заптивка и завртки се вклопуваат во E46 E39 E53 E36

DEN 3.33

Износ
Залиха

【Алуминиумски материјал】 Новоградениот покритие на алуминиумскиот вентил целосно го надминува квалитетот на производителот на оригиналната опрема и е значително подобрен во трајност, затегнатост на воздухот и отпорност на абење. Персонализираните капаци на алуминиумски вентили се првиот избор за реновирање и надградба на автомобили. 【Компатибилни автоматски модели】 Алуминиумски вентил Корица Компатибилен со 2001-08/2002 BMW X5, 2000 BMW 323 CI, 1999-2000 BMW 323i, 2001-08/2002 BMW 325 CI 325 I 325 XI, 2000 BMW 328 CI, 1999-2000 BMW 328i, 2001- 08/2002 BMW 330 CI 330i 330 XI 525i, 1999-2000 BMW 528i, 2001-08/2002 BMW 530i, 1998-2002 BMW Z3. 【OE Дел броеви】 11121432928, 11-12-1-432-928. Бидете сигурни да го проверите бројот на делот и автоматскиот модел. 【Пакетот вклучува】 1 × алуминиумски вентил на вентилот, 1 × заптивка на капакот на вентилот, заптивки на приклучокот од 2 ×, 15 × завртки, капаче од 1 × масло. 【Премиум услуга】 Постојат две верзии на овој производ спарени со различни модели години, затоа не заборавајте да одговарате на броевите на делот. Ние ќе ви обезбедиме напредна услуга пред продажба и после продажба. Ако наидете на какви било проблеми, ве молиме контактирајте го поддржувачот на брендот Hspswifter (Manhu Auto) на време и ние ќе ви дадеме совршено решение во рок од 24 часа. Fitment 3 Series E46 (2000)> 323 CI E46 (1999-2000)> 323i E46 (2001-08/2002)> 325 CI E46 (2001-08/2002)> 325i E46 (2001-08/2002)> 325 XI E46 (2000 . )> 525i E39 (1999-2000)> 528i E39 (2001-08/2002)> 530i X5 Series E53 X5 (2001-08/2002)> X5 3.0i M54 Z Series E36/7/E36/8 Z3 (1998- 2002)> Z3 2.3 E36/7/E36/8 Z3 (1998-2002)> Z3 2.5 E36/7/E36/8 Z3 (1998-2002)> Z3 2.8 E36/7/E36/8 Z3 (1998-2002) > Z3 3.0 OE Број : 11121432928.

Карактеристики

Производи во категоријата