.

.

Тропска Палма Миленичиња Кремирање Накит За Пепел Приврзок Спомен Накит Домашно Милениче Урна Спомен Приврзок

Тропска Палма Миленичиња Кремирање Накит За Пепел Приврзок Спомен Накит Домашно Милениче Урна Спомен Приврзок

DEN 3.00

Износ
Залиха

легура. Произведено во САД Или Увезено. 🎁 Нашиот ѓердан е изработен од легиран материјал кој е цврст и издржлив со мазен материјал. 🎁 Чувањето на пепелта на изгубеното милениче во ѓердан, како уникатен ѓердан, е многу комеморативно. 🎁 овој ѓердан може да се користи како подарок, и тоа е многу уникатен подарок за добри пријатели или членови на семејството. 🎁 урна ѓердани се користат како извонреден начин за чест на кучиња/мачки/миленичиња и најблиски. Поседувањето на овој накит за спомен ќе ви го стопли срцето. 🎁 една големина - 27.6*1.6*0.9 во. Нашиот ѓердан од урна за миленичиња е погоден за луѓе кои имаат домашни миленици. Ова е ѓердан од домашно милениче со длабоко значење.Се надеваме дека овој ѓердан од урна ќе ги зачува спомените што ги имате со вашето домашно милениче. Иако не е околу вас како порано, тој секогаш ќе биде во вашето срце.Носете го овој ѓердан од урна од домашно милениче и чувствувајте се дека вашето домашно милениче е сеуште покрај вас!.

Карактеристики

Производи во категоријата