.

.

Транс-Дапт 9602 Цхр Макара Снгл Ло 55-68

Транс-Дапт 9602 Цхр Макара Снгл Ло 55-68

DEN 703.84

Износ
Залиха

Тип На Производ : Авто Дел. Количина На Пакетот : 1. Димензии на пакетот : 0,762 см (Л) х 14,478 см (В) х 41,91 см (Ч). Земја На Потекло : Тајван. Коленестото вратило Макара 6.8 во. Диа. 7/8 во. Длабочина Еден Жлеб Краток Стил Хромиран Челик.

Карактеристики

Производи во категоријата