.

.

Истаруса Д Вредност Д-313СЕ-МАТКС Без Напојување 3У Компактен Ракмаунт Сервер Шасија

Истаруса Д Вредност Д-313СЕ-МАТКС Без Напојување 3У Компактен Ракмаунт Сервер Шасија

DEN 779.20

Износ
Залиха

Тип На Шасија : Ракмаунт. Компатибилност На Матичната Плоча : Микроаткс. Фактор на форма : 3u Напојување : 500 W. Гаранција На Производителот : 1 година ограничена. Само шасијата. ПРОЦЕСОРОТ, МБ, ХД, меморијата и другите делови не се вклучени. Истаруса Група 3У компактен држач за решетки/поддржува ПРЕДЕН пристап USB2 0 x2/поддршка atx PS2 напојување/компактна големина помала од 16" во длабочина. 3u индустриски ракмаунт шасија Д Бура Д-300. Опционалните серии НА БПУ овозможуваат складирање со топла замена и конфигурација на РАЦИЈА. D-300 backplane поддржува 7 додатоци за целосна должина. Опционалното Алуминиумско Тело ја намалува вкупната тежина на шасијата и исто така обезбедува подобрено решение за термичко ладење обезбедете му на вашиот систем максимална флексибилност и перформанси.

Карактеристики

Производи во категоријата