.

.

ТЕХО 3 Комплети Четка За Чистење На Карбуратор Четка За Коса Чистач На Четки За Мотоцикли Четка За Јаглени Хидрати Карбуратор Чистач На Мотоцикли Карбуратор Алатка

ТЕХО 3 Комплети Четка За Чистење На Карбуратор Четка За Коса Чистач На Четки За Мотоцикли Четка За Јаглени Хидрати Карбуратор

DEN 280.00

Износ
Залиха

АЛАТКА ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА КАРБУРАТОРОТ овие алатки за чистење може да се рециклираат многу пати според правилните упатства. И тие се и чуваат. ЈАГЛЕХИДРАТИ ЧИСТЕЊЕ ШРАФЦИГЕР произведени со професионална технологија за да се обезбеди на производот и може да работи за време. МОТОР КАРБУРАТОР четка користи Совршен За расчистување на блокади или пречки во тесниот премин на авто мотоцикл карбуратор. Доаѓа со отстранлив прстен за клучеви за практично закачување и складирање. ЧЕТКА за КАРБУРАТОР Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, отпорен на ' рѓа, не-деформирачки со добра еластичност и без губење на косата. ЧИСТАЧОТ НА ЈАГЛЕХИДРАТИ делува Совршено За расчистување на блокадите или пречките во тесниот премин на карбураторот за авто мотоцикли. Чистење Снабдување. Пакетот Вклучува 1 x Сет За Чистење Игла сет 1 x Сет Четка За Чистење 1 x Сет Карактеристики На Чист Кабел-Материјал : Алатка за Чистење На Карбуратор Од Нерѓосувачки Челик. - Големина : 10, 00Х2, 30Х1, 00см/3, 93Х0, 90Х0, 39во Средство за Чистење Јаглехидрати. - Боја : сребрена мотоцикл почиста. - Производот може многу добро да ги исчисти и одржува карбураторот и писката, продолжувајќи го неговиот работен век жица за чистење јаглехидрати. - Изработени од издржлив челик, Toolономската рачка и металната прачка се издржлива Алатка за Поправка На Карбураторот. - Производот е изработен од нерѓосувачки челик и е затворен во цврсто алуминиумско куќиште, што не е лесно да ги повредите рацете комплет за чистење на карбураторот. - Изработена од материјал, алатката за прилагодување на карбураторот е издржлива И трајна Употреба Четка За Јаглени Хидрати. - Тешка глава за прилагодување за прецизно и лесно прилагодување на Карбураторот Мотор Карбуратор Млазен Чистач.Опис на стокатамоторни Јаглехидрати Чистач тоа е збир на совршени алатки за расчистување на блокадите или пречките во тесниот премин на карбураторот за авто мотоцикли, исто така совршени алатки за чистење очила, цевки, тастатури, домашни апарати и така натаму доаѓа со отстранлив прстен за клучеви за практично закачување и лесно складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата