.

.

Детски Девојки Детски Комбинезон Едноделен Цртан Филм Велигденско Зајаче Ремен За Играње Ромпер Летна Облека Облека

Детски Девојки Детски Комбинезон Едноделен Цртан Филм Велигденско Зајаче Ремен За Играње Ромпер Летна Облека Облека

DEN 127.84

Износ
Залиха

Машинско Перење. 95% Полиестер, 5% Спандекс. 3д Печатење Велигденско Зајаче : Слатко зајаче, цветна летна облека, што го прави изгледот жив. 3Д печатењето нема да исчезне или да се намали по миењето. Цветен Комбинезон за Мали Деца : удобен материјал, лесен за истегнување, мек и дише, погоден за 1-2 Години, 2-3 Години, 3-4 Години, 5-6 години мали девојчиња, а можете да го носите и како кошула. Добра Еластичност : децата сакаат слободно да трчаат низ дворот, да го носат нашиот симпатичен комбинезон од харем со џебови и вашето девојче ќе се чувствува кул во лето. Прилики : мало девојче ромпер погоден за фотографија, облека на плажа, роденденска забава, секојдневно носење. Совршен избор за роденденски подарок за мали девојчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата