.

.

Капа капа плетена пом волнена капа топла плетена Божиќна снегулка faux fuzzy бејзбол капачиња фратски работи

Капа капа плетена пом волнена капа топла плетена Божиќна снегулка faux fuzzy бејзбол капачиња фратски работи

DEN 250.88

Износ
Залиха

100% полиестер. Увезени. Затворање на тока. Машинско миење. Прилагодливо затворање на токи : една големина одговара на повеќето, удобно секојдневно вклопување. Користете го погодното затворање на металот за да ја вклопите бејзбол капачето на главата и обезбедете максимална удобност и безбедно вклопување во секое време. Дизајнот на унисекс го прави соодветно совршен и за мажи и за жени. Подигнат преземање : претходно затворен стакло. 6 структура на панелот. 6 везени очни капаци. Ново покачено преземање на класичното капаче за бејзбол. Премиум памук, навестување за истегнување и меко чувство донесуваат и луксуз и удобност во вашиот ден. Останете под летното сонце : Престанете да го ризикувате вашето здравје и да одите на отворено без соодветна заштита од сонце. Вашата кожа од штетни зраци и чувајте ја косата надвор од лицето и очите што ја носат оваа удобна капа за бејзбол за време на сите ваши активности на отворено. Направено од дишење, 100% висококвалитетен памук, тој е совршен придружник за вашиот активен животен стил. Повод - Каминувачот капа е погодна за секоја пригода, без разлика дали е надвор, спорт, забава или патување, е добар натпревар, може да ви донесе среќа!. смешни бејзбол капачиња тато бејзбол капа, бејзбол капа, бела сокс бејзбол капа, рамна бејзбол капа, Божиќ бејзбол капа, тато капа, виолетова бејзбол капа, кул топчести капачиња, ретро бејзбол капа тато беж, вграден капа, безбол капа, празно тато капи, најлон бејзбол капа, рамна бејзбол капа, мека бејзбол капаче капаче, мека бејзбол капаче капаче, мека бејзбол капаче капаче, мека бејзбол капаче капаче, мека бејзбол капаче капа, мек бејзбол капаче капаче, мек бејзбол капаче капаче, мека бејзбол капаче капаче, мек бејзбол капаче капаче, мека бејзбол капаче капаче, мека бејзбол капаче капа капа Прилагодлива бејзбол капа од волна топка, свила, обложена бејзбол капа, најдобри бејзбол капачиња за жени бејзбол капа безбол, бејзбол капа, неструктурирана бејзбол капа. Ниво на отпорност на вода : NOT_WATER_RESISTANT. Направено од висококвалитетни материјали, тој е издржлив и погоден за секојдневно носење. Најдобар подарок за вашето бебе и вашата убов. Обем на главата : 55-58 см топло и удобно, да ве придружува низ долгата студена зима. Многу флексибилен и погоден за сите возрасти. Совет за перење : Нежно миење на рацете погодно за прилики : Секојдневно, случајно. 1 стил на капаче : Топка за коса, мода за заштита на вратот Мода топла капа.

Карактеристики

Производи во категоријата