.

.

Ротирачки LED бербер столб, бербер продавница за бербери предводени бербери пол ротирачки wallидни светла коса салон лого салон продавница за продавница за салони за

Ротирачки LED бербер столб, бербер продавница за бербери предводени бербери пол ротирачки wallидни светла коса салон лого салон

DEN 516.80

Износ
Залиха

★ Големина : Целокупната големина е 90 см / 35.4in.Не се потребни комплицирани чекори за склопување, само поправете го на wallидот и користете прекинувачи за да ја контролирате светлината и да ја ротирате. ★ Карактеристики : Контрола на жицата, ротирачка, водоотпорна IP68, заштеда на енергија 12 W. ★ Пакување : Вклучува светла и алатки за инсталација за лесна инсталација и отстранување. ★ Материјал : Основа за монтирање на wallидови од не'рѓосувачки челик, компјутерска пластична абажур, капа на капачето со хромирана капа и шипката на шипката. ★ Компатибилен : Приклучокот за напојување поддржува многу земји и региони како што се Велика Британија/САД/ЕУ. ★ Големина : Целокупната големина е 90 см / 35.4in.Не се потребни комплицирани чекори за склопување, само поправете го на wallидот и користете прекинувачи за да ја контролирате светлината и да ја ротирате. ★ Карактеристики : Контрола на жицата, ротирачка, водоотпорна IP68, заштеда на енергија 12 W. ★ Пакување : Вклучува светла и алатки за инсталација за лесна инсталација и отстранување. ★ Материјал : Основа за монтирање на wallидови од не'рѓосувачки челик, компјутерска пластична абажур, капа на капачето со хромирана капа и шипката на шипката. ★ Компатибилен : Приклучокот за напојување поддржува многу земји и региони како што се Велика Британија/САД/ЕУ. Карактеристики : 1. Користејќи ја основата на wallидот од не'рѓосувачки челик, користејќи високо квалитетен ABS материјал, траен2. Заштеда на енергија и заштита на животната средина, голема осветленост, убава мода, нова технологија и долг животен век. Компактен и преносен дизајн, лесна инсталација и лесно одржување4. Анти-риот дизајн, исто така, може да се користи нормално при пороен дожд5. Кога лентата се ротира полека, светло LED осветлувањето ќе привлече внимание.6. Дизајн на тежина за заштеда на електрична енергија : 3.8 KGVoltage : AC110 V / 220 VPLUG Тип : Стандарди на САД / ЕУ / Велика Британија Овој пакет Вклучува : 1 Ротирачки фризури за светло1 Прирачник за торби1 x Упатство за корисникот.

Карактеристики

Производи во категоријата