.

.

Сјајниот машки сјаен долг ракав со долги ракави, варијации во боја на бомбардер во бомбаш

Сјајниот машки сјаен долг ракав со долги ракави, варијации во боја на бомбардер во бомбаш

DEN 1.33

Износ
Залиха

Amoja0170 (Шел : Полиестер 100% / постава : полиестер 100% ). Затворање на патент. Само миење на рацете. Овој стилски скокач на Сукаџан има затворање на патент, 2 предни џебови, внатрешен џеб и контрастни бои. Миење на рака или машинска пепел ладно. Не бели. Tumble Dry Ship. Отстранете веднаш. Ладно железо. Носете го овој скокач на Сукаџан кога сакате да го привлечете вниманието на луѓето. Ова ќе ви го потресе денот само со тоа што ќе го носите. Совршен за посебен ден. Willе го карпате денот со овој скокач. Погледнете ја нашата слика за големината на големината. Amoja0170 (Шел : Полиестер 100% / постава : полиестер 100% ). Затворање на патент. Само миење на рацете. Овој стилски скокач на Сукаџан има затворање на патент, 2 предни џебови, внатрешен џеб и контрастни бои. Миење на рака или машинска пепел ладно. Не бели. Tumble Dry Ship. Отстранете веднаш. Ладно железо. Носете го овој скокач на Сукаџан кога сакате да го привлечете вниманието на луѓето. Ова ќе ви го потресе денот само со тоа што ќе го носите. Совршен за посебен ден. Willе го карпате денот со овој скокач. Погледнете ја нашата слика за големината на големината. Youstar е компанија која носи машка основна и модерна уникатна облека. Ние сме тука за сите мажи кои бараат да купуваат основна или стилска облека со брз и лесен пристап без да се шетаат низ трговскиот центар. Мерења (инчи) Amoja0170 S - Градите : 42 / рамо : бесплатна / должина : 25 m - градите : 44 / рамо : бесплатно / должина : 25,75 L - градите : 45,5 / рамо : бесплатна / должина : 26,75 xl - градите : 47,5 / Рамо : Бесплатно / должина : 26,75 2xl - градите : 49 / рамо : бесплатна / должина : 27.

Карактеристики

Производи во категоријата