.

.

Вежба Америка CBD 29/64 Карбид никулец за вежбање, должина на машината за завртки

Вежба Америка CBD 29/64 Карбид никулец за вежбање, должина на машината за завртки

DEN 1514.88

Износ
Залиха

Големина 29/64 ". Материјал : карбид. Заврши : Неконкретен (светло). Флејт Должина : 2-1/8. Целокупната должина : 3-9/16. Големина 29/64". Материјал : карбид. Заврши : Неципирано (светло). Должина на флејта : 2-1/8. Севкупна должина : 3-9/16. Големина : 29/64, Материјал : Карбид, Заврши : Неконкретен (светло), должина на флејта : 2-1/8, целосна должина : 3-9/16, Шанк Тип : круг, стил : машина за завртки/никулец, агол на сечење : Агол на сечење : Агол на сечење : 135, Тип на точка : Поделена точка, број на флејти : 2, насока на сечење : десна рака. Карбид Сплит Точка на никулци за вежбање, должина на машината за завртки, направена во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата