.

.

Трендовски продавница за облека Број 63 Бела нишка извезена рамна сметка за бејзбол капа

Трендовски продавница за облека Број 63 Бела нишка извезена рамна сметка за бејзбол капа

DEN 0.67

Износ
Залиха

80% акрилик, 20% волна. Затворање на привремено. Капче со висок квалитет, бело извезено во САД. Оригинален премиум класичен Snapback со зелена потценувач. 6 панел висок профил, тврд Бакрам, конструирана капа. Прилагодливо затворање на пластика. Една големина најмногу одговара. Нашиот број 63 бела нишка извезена рамна сметка за бејзбол капа - изработена од 80% акрилик, 20% волна. Капче со висок квалитет, бело извезено во САД. Оригинален премиум класичен Snapback со зелена потценувач. 6 панел висок профил, тврд Бакрам, конструирана капа. Прилагодливо затворање на пластика. Една големина најмногу одговара.

Карактеристики

Производи во категоријата