.

.

Womenените плетени мачки Бејн Шајс Шај, y2k готски капчиња мачки уши капа, зимска мачка уво гранични додатоци за гранџ, слабиот грав

Womenените плетени мачки Бејн Шајс Шај, y2k готски капчиња мачки уши капа, зимска мачка уво гранични додатоци за гранџ, слабиот

DEN 159.84

Износ
Залиха

100% акрилик. Направени во САД или увезени. Затворање на копчињата. Само миење на рацете. ✨ 【Висок квалитет на материјал】 Ова гравчиња за жени за жени е пријатна и не е чешање, рачно изработена, капчиња за капчиња за жени. Y2k додатоци. ? 【Големина】 Обем на капа : 56cm-58cm / 22.05 ''-22.83 ''. Една големина одговара на повеќето возрасни и тинејџери. Добрата еластичност го прави не премногу тесен или премногу лабав. ✨ 【Симпатична дизајн】 Зимска топла бена капа, симпатична капа за уво за мачки, плетена капа, модна мачка уво капа, шапка капаче за череп, капа за топло скијање капа, прекрасен дизајн. ? 【Широко прилики】 Одлично за секојдневно носење, канцеларија, училиште, за обични прилики, шопинг, забава и сл. Погоден за активност на отворено, возење велосипед, прошетка, скијање, пешачење и сл. Beanie капа може да биде идеална подароци за вашето семејство или пријатели. Можете да ги споделите шик -гравчињата со семејството и пријателите. ✨ 【Одговара за облеката】 Овие капи со мачки се состојат од 8 бои, можете да ги промените според вашиот стил на облекување, тие можат да ги спарат со различни облеки, нема потреба да се грижите за проблемите со појавување. Womenените плетени мачки Бејн Шајс Шај, y2k готски капчиња мачки уши капа, зимска мачка уво гранџ додатоци за слабиот грав Спецификација : Карактеристики : Кул ѓаволско уво, мачка уво, шема на ленти : Цврста боја на боја : зелено-жолто, црвено-зелена, црно-црна- Греј, виолетово-зелена, кафе-кафеава, розово-кафеава производна категорија : Beanie Hat Надворешна ткаенина : Капчиња плетени големина : една големина на издание Тип : Олабавен пакет Вклучува : 1 * Womenените Y2 K Beanie Hat Белешки : 1. Поради светлината и екранот Разлика, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. 2. Ве молиме, оставете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење. 3. Ако имате какви било прашања или имате проблеми со производите што ги добивте, ве молиме контактирајте со нас навреме.

Карактеристики

Производи во категоријата