.

.

Кул Божиќ Војна На Ѕвездите На капи Силата Ги Буди Реј, По И Фин Голема Торбичка За Повеќекратна Употреба

Кул Божиќ Војна На Ѕвездите На капи Силата Ги Буди Реј, По И Фин Голема Торбичка За Повеќекратна Употреба

DEN 158.40

Износ
Залиха

Автентичен лиценциран производ Од Дизни. Повеќекратна употреба-може да се користи за складирање, услуги за забави, торби за подароци, организатори на плакари, торби за намирници итн. Без флопи страни, супер мала тежина, но исклучително силна и издржлива. Торба мери 13 "х 15". Одлична замена за издржливи пластични кеси и добра за нашата околина-100% може да се рециклира.

Карактеристики

Производи во категоријата