.

.

Азиеда „Одлична бела ајкула залак“ бебешка крпа/миење

Азиеда „Одлична бела ајкула залак“ бебешка крпа/миење

DEN 771.20

Износ
Залиха

Мултифункционална крпа за бебиња. Печатено од едната страна со уникатна шема. Направено од супер меко руно. Лесно, брзо сушење и нежно на чувствителна кожа. Големина : 30 см x 40см. Еко-пријателска алтернатива на марамчиња и мора да има за сите нови мајки! Оваа повеќенаменска крпа е одлична за закопчување на вашето малечко, лежејќи кога се менувате, заштитувате при доењето, чистењето на излевање или да користите како пријатно ќебе. Секоја крпа е отпечатена од едната страна со уникатна шема создадена од еден од нашите уметници. Направено е од супер меко руно, така што е ултра-апсорбично, брзо сушење и нежно на кожата на вашето бебе. Големина : 30 см x 40см.

Карактеристики

Производи во категоријата