.

.

Anrabess Womens 2023 есенски моден преголем четврт четвртина палтовер џемпери дуксери за тинејџери трендовски Y2k облека

Anrabess Womens 2023 есенски моден преголем четврт четвртина палтовер џемпери дуксери за тинејџери трендовски Y2k облека

DEN 623.84

Износ
Залиха

Од 2016 година, ние сме посветени да обезбедиме повеќе избори на женска облека - мода, висок квалитет, трендовски - убавина - и ја започнавме првата продажба. Се надеваме дека ја пронајдете овие привлечни облека - никогаш не би можеле да погледнете подалеку од! Убавината е наша вечна потрага. На патот за да го извршуваме сонот, ние продолжуваме да ги подобруваме и обезбедуваме високо квалитетни предмети и продолжуваме да се повторуваме брзо. Ајде да ја задржи модата , Чувајте стил!. 65% памук + 33% полиестер + 2% спандекс. Затворање на патент. Само миење на рацете. Големина-S = нас (4-6), М = САД (8-10), L = нас (12-14), xl = нас (16-18) , Изберете ја вашата нормална големина , видете детали во богат опис. Материјал Материјал. - 65% памук + 33% полиестер 2% спандекс, овие материјали се густи и удобни, ве одржуваат топло во есен и зима. Дизајн - половина од патент на жени, преголема качулка, четвртина џемпери за џемпери, јака од рамо, 1/4, 1/4 Zip Longsleeve џемпер, есенски облеки за жени, зимска модна облека, естетска облека, y2k руно обичен стил. Натпревар - Овој есенски модни дуксери е идеален избор во вашата гардероба, еден од најдобрите избор за есен и зимски облеки. Лесно за да се совпадне со Панталони, фармерки, џогери, џемпери; и можете да одговарате на се што сакате внатре, како кошули со долниот дел, врвот на резервоарот, врвот на културата, елек, итн. , салата, танцување, уметничко лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, есен и зима. 65% памук + 33% полиестер + 2% спандекс. Затворање на патент. Само миење на рака. Големина - S = САД (4-6), М. = Нас (8-10), l = нас (12-14), xl = нас (16-18) , Изберете ја вашата нормална големина , видете детали во богат опис. Материјал - 65% памук + 33% полиестер 2% спандекс, овие материјали се дебели и удобни, ве одржуваат топло во есен и зима. Дизајн - Половина патент на жени, преголеми качулки, четвртина патент џемпери, капка јака на рамо, 1/4 Zip Longsleeve џемпер, есенски облеки за жени, зимска модна облека, естетска облека, y2k руно обичен стил. Match - This Fall Fashion Hoodies Is The Ideal Choice In Your Wardrobe,One of The Best Choice for Autumn and Winter Outfits.Easy To Match with Pants,Jeans,Joggers,Sweatpants;and You Can Match Anything You Like Inside,Like Underscrub Shirts, Тенк, врвот на културата, елек, итн. Повод - оваа џемпер на пуловер е погодна за обична, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, есен и зима.

Карактеристики

Производи во категоријата