.

.

Екран на филм на филмот JOPWKUIN Polyester HD, преносен и преклопен HD проекторски екран 16: 9 за loversубители на филмови

Екран на филм на филмот JOPWKUIN Polyester HD, преносен и преклопен HD проекторски екран 16: 9 за loversубители на филмови

DEN 1024.00

Износ
Залиха

Рамката и завесата се правилно позиционирани за да се обезбеди дека силата околу завесата е униформа, а со тоа ефикасно елиминирање на брановите, формирање рамен ефект и обезбедување на слика за проекцијата е јасна. Направено од одличен полиестерски материјал, светла и реална, висок контраст, добро намалување, ви носи одлично визуелно искуство. Преклопен и преносен екран на проектор, применлив и за внатрешна и на отворено. Професионално удирање, има дупки за удирање околу завесата за лесно виси и лесен за употреба. Постојат неколку големини за кои може да изберете, исполнувајќи го вашиот различен избор. Функција : 1. Направено од одличен полиестерски материјал, светла и реална, висок контраст, добро намалување, ви носи одлично визуелно искуство.2. а завесата е правилно позиционирана за да се осигури дека силата околу завесата е униформа, а со тоа ефикасно елиминирање на брановите, формирање рамен ефект и обезбедување на слика за проекцијата е јасна.3. Професионално удирање, има дупки за удирање околу завесата за лесно виси и лесен за употреба.4. Преклопен и преносен екран на проектор, применлив и за внатрешна и на отворено.5. Постојат неколку големини за кои може да изберете, исполнувајќи го вашиот различен избор. Спецификација : СОСТОЈБА : 100% бренд Newуитим Тип : Проекција Screen Material : Polyester Color : Whiteproportion : 16 : 9 Black Side Bidth : Comp. Опсег од 3cm/ 1.2intolerance : Прибл. 1-3cm/ 0.4-1.2inoptional Големина на екранот : 60in (приближно 133 x 75cm/ 52.4 x 29.5in) 70in (приближно 159 x 90cm/ 62,6 x 35.4in) 84in (приближно 186 x 105cm/ 73,2 x 41.3in) 100in (приближно 220 x 124cm/ 86,6 x 48.8in) 120in (приближно 265 x 149cm/ 104.3 x 58.7in) 150in (приближно 332 x 187cm/ 130,7 x 73.6in) : Ве молиме, чувајте го екранот подалеку од изворите на оган, спречете ја влагата, директната сончева светлина и друга силна светлина и избегнувајте контакт со околните тврди предмети и предмети. Забрането е да се повлече или да притисне силно за да избегне оштетување.

Карактеристики

Condition:
100% brand newItem Type
Color:
White
Proportion:
16
Black Border Width:
Approx. 3cm/ 1.2in
Tolerance Range:
Approx. 1-3cm/0.4-1.2inOptional Screen Size
60in(Approx. 133 x 75cm/ 52.4 x 29.5in):
70in(Approx. 159 x 90cm/ 62.6 x 35.4in):
84in(Approx. 186 x 105cm/ 73.2 x 41.3in):
100in(Approx. 220 x 124cm/ 86.6 x 48.8in):
120in(Approx. 265 x 149cm/ 104.3 x 58.7in):
150in(Approx. 332 x 187cm/ 130.7 x 73.6in):
Package List:
1 x Projection Screen:
1 x Pack of Hook:
Note:
Please keep the screen away from fire sources, prevent moisture, direct sunlight and other strong light, and avoid contact with surrounding hard objects and objects.:
It is forbidden to step on or press heavily to avoid damage.:

Производи во категоријата