.

.

Chippendale by Gorham Sterling Silver Cafe Sp Suvenir Sioux Falls 5 1/2 “

Chippendale by Gorham Sterling Silver Cafe Sp Suvenir Sioux Falls 5 1/2 “

DEN 1100.80

Износ
Залиха

Возраст : 1850-1899. Бренд : Горхам. Тип : Лажица. Состав : Стерлинг сребро. Производител : Горхам. Возраст : 1850-1899. Бренд : Горхам. Тип : Лажица. Состав : Стерлинг сребро. Производител : Горхам. Чипендејл од Горхам Стерлинг Сребрена кафе лажица сувенир Сијукс паѓа во шемата Чипендејл од Горхам. Тој е монограм (монос варира) и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

Карактеристики

Производи во категоријата