.

.

Бескрајна Марди Грас Вортекс Молив случај со двојно поштенско пенкало торба со голем капацитет држач за канцелариски материјал за домашна канцеларија за домашна ?

Бескрајна Марди Грас Вортекс Молив случај со двојно поштенско пенкало торба со голем капацитет држач за канцелариски материјал

DEN 3.00

Износ
Залиха

полиестер. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од полиестер, многу издржлив. Дизајн : Дизајн на куќишта со двослојни молив, удобен за да ги класифицирате и чувате предметите што ги користите, правејќи ги предметите да изгледаат поудобни и поудовни за вашата дневна употреба. Голем капацитет : Случајот со моливи обезбедува голем простор за складирање, кој може да задржи повеќе од 50 пенкала или моливи, а може да складира и разни мали предмети, канцелариски торба што ве изненадува. Прилики : Модерниот случај со моливи е погоден за разни прилики во секојдневниот живот, студиската соба, спалната соба, бирото, канцеларијата и така натаму. Можете исто така да им го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Стилскиот случај со молив ќе ви донесе одлично искуство со користење! Изберете висококвалитетни ткаенини, најразлични бои и персонализиран дизајн на модели, убавиот изглед ве тера да се за inубите во користењето на вашиот молив.

Карактеристики

Производи во категоријата