.

.

Богатство на првиот чекор: Ефект на богатство 1 -ви албум Green ver CD+156P Photobook+Popter Popter Dostcard+Thicks POS+Hologram Post+Polaroid+Baby Photo+Selfie+Налепница+Порака за картички за пораки+Следење

Богатство на првиот чекор: Ефект на богатство 1 -ви албум Green ver CD+156P Photobook+Popter Popter Dostcard+Thicks POS+Hologram

DEN 620.80

Износ
Залиха

Официјално дистрибуирана нова и оргинална ставка од производителот. Сите артикли и карактеристики од оригиналните производители се испорачуваат во оригинална состојба на запечатен пакет. Вашата количина на купување ќе се смета на табелата Кореја Хантео и Гаон!. Сите нарачани ставки ќе бидат испорачани со број за следење. Официјално дистрибуирана нова и оргинална ставка од производителот. Сите артикли и карактеристики од оригиналните производители се испорачуваат во оригинална состојба на запечатен пакет. Вашата количина на купување ќе се смета на табелата Кореја Хантео и Гаон!. Сите нарачани ставки ќе бидат испорачани со број за следење. Treasure The First Step : Treasure Effect 1-ви албум „Зелена верзија пакети“ вклучува CD+156 P Photobook+Папка за датотеки со разгледница+текстови разгледница+холограм пост+полароид+бебе фотографија+фото-картичка+селфи+налепница+пред-нарачка придобивка (најдете ја картичката за гребење на богатството+AR Photocard)+Дополнителна порака за картички за фотографии+бесплатен број за следење. Преклопениот постер може да не биде вклучен. Пред-нарачката придобивката е случајно вклучена во некои од првите албуми на печатот. Во зависност од верзиите, содржината во албумот може да се разликува. „Официјално дистрибуирано бренд и фабрички запечатено ЦД“. "Вашата количина на купување ќе се смета на табелата на Кореја Хантео и Гаон!" Диск на списоци со песни (ЦД) 1. Soonе се ажурираме наскоро.

Карактеристики

Производи во категоријата