.

.

Доаѓам ебам срања, оставам смешна воена армија тактички морал значка кука и јамка извезена лепенка 2 компјутери

Доаѓам ебам срања, оставам смешна воена армија тактички морал значка кука и јамка извезена лепенка 2 компјутери

DEN 2.33

Износ
Залиха

Големина : 3,1 инчи широк до 2 инчи високи (8x5cm). Одлично за ранци и опрема. Печ е 100% извезена-убава висококвалитетна лепенка со одлични бои. Лесно миење на машината без грижа. Прицврстувач за кука и јамка : лепенка за поддршка на кука за прицврстување на тактички капи и опрема. Лентата за јамка доаѓа бесплатно. Безбедно и нетоксично. Перење и издржливост. Совршен за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци и многу повеќе. Пакет : 2 парчиња за поддршка на куки за компјутери. 2 Иста големина лента за јамка спакувана бесплатно. Совршен за фармерки, јакни, елеци, капи, ранци и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата