.

.

Ресторани за чистачи на ресторани, чистач на ресторани, висококвалитетна стругалка од не'рѓосувачки челик, алатка за кршење за келнери, келнерки и сервери

Ресторани за чистачи на ресторани, чистач на ресторани, висококвалитетна стругалка од не'рѓосувачки челик, алатка за кршење

DEN 207.84

Износ
Залиха

【Лесен за употреба】 Само нежно избришете ги остатоците од масата со овие тромбони и не оставајте трага. Оваа алатка од не'рѓосувачки челик брзо и ефикасно собира трошки за расчистување на трошки од маса помеѓу курсеви. 【Трајно сечило】 ТАБЕРСКИОТ КРУБОТ е конструирана од не'рѓосувачки челик, издржлив, лесен, лесен за чистење и совршен за употреба на ресторани! Изработено да трае, заслужувате да поседувате стругалка за трошка. 【Одличен дизајн и занаетчиство】 Има фиксен клип на рачката, кој може да биде безбедно исечен на џебот на облеката или престилка. Лесно лоцирајте ја кршката кога е потребно за брзо расчистување. Оваа табела за крзно од крпа ќе биде најдобриот пријател на секој сервер. 【Компактна и преносна големина】 Лесна за носење, големината е 6 x 0,60 (H x W). Оваа табела за крзно од крпа ќе биде најдобриот пријател на секој сервер. Лесен е и доаѓа со издржлив држач за клип за брз и лесен пристап при чистење на табели. 【Што го добивате】 Табелата со табели Shipeer x 2, нашата 24-часовна услуга за време на време. Ако имате какви било прашања во врска со квалитетот на нашиот сервер, кажете ни во секое време за да можеме да обезбедиме поврат или замена без поставени прашања. 【Лесен за употреба】 Само нежно избришете ги остатоците од масата со овие тромбони и не оставајте трага. Оваа алатка од не'рѓосувачки челик брзо и ефикасно собира трошки за расчистување на трошки од маса помеѓу курсеви. 【Трајно сечило】 ТАБЕРСКИОТ КРУБОТ е конструирана од не'рѓосувачки челик, издржлив, лесен, лесен за чистење и совршен за употреба на ресторани! Изработено да трае, заслужувате да поседувате стругалка за трошка. 【Одличен дизајн и занаетчиство】 Има фиксен клип на рачката, кој може да биде безбедно исечен на џебот на облеката или престилка. Лесно лоцирајте ја кршката кога е потребно за брзо расчистување. Оваа табела за крзно од крпа ќе биде најдобриот пријател на секој сервер. 【Компактна и преносна големина】 Лесна за носење, големината е 6 x 0,60 (H x W). Оваа табела за крзно од крпа ќе биде најдобриот пријател на секој сервер. Лесен е и доаѓа со издржлив држач за клип за брз и лесен пристап при чистење на табели. 【Што го добивате】 Табелата со табели Shipeer x 2, нашата 24-часовна услуга за време на време. Ако имате какви било прашања во врска со квалитетот на нашиот сервер, кажете ни во секое време за да можеме да обезбедиме поврат или замена без поставени прашања. 1. Само користете нежно извадете ги остатоците од табелата со овие тромки и не оставајте трага. 2. Оваа алатка од не'рѓосувачки челик брзо и ефикасно собира трошки за расчистување на трошки од табелата помеѓу курсеви. Кујната, ресторанот и кафулето, заради стружењето на трошките, ќе станат почиста и повеќе не треба да се грижат за остатоците. Едноставен и генијален дизајн, може да се исече во кошулата на келнерот или џебот од престилка, лесен за носење, поедноставна задача за чистење, побрза услуга и ресторанот ќе биде поуникатен. За зафатениот келнер на ресторани, трпезари е неопходна алатка потребна за брзо да се направи брза работа за чистење на маса.

Карактеристики

Material:
Stainless Steel Metal

Производи во категоријата