.

.

Плоштад картички и коверти на Донаидс Анита, 4 на 4-инчни, бели, 25-пакувања

Плоштад картички и коверти на Донаидс Анита, 4 на 4-инчни, бели, 25-пакувања

DEN 217.60

Износ
Залиха

Додадете личен допир на вашите картички за одмор. Совршен почеток за создавање на своја порака. Дваесет и пет 4х4 инчни бели картички и коверти. Плоштадските текстурирани картички/коверти на Анита : Бело. Додадете личен допир на вашите картички за одмор! Овие картички и коверти се совршен почеток за создавање на своја порака. Овој пакет содржи дваесет и пет 4x4 инчни бели картички и дваесет и пет бели коверти од 4x4 инчи. Без киселина и лигнин. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата