.

.

RC1206JR-07680RL-Фиксни 2-пини SMD 1206JR-07680

RC1206JR-07680RL-Фиксни 2-пини SMD 1206JR-07680

DEN 2.33

Износ
Залиха

1206 Керамички површински монтирање (SMD) отпорник на чип. Фиксен отпорник. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. 1206 7680 5% општа намена.

Карактеристики

Производи во категоријата