.

.

X-Gree GH-4001 Брзо држејќи 100 кг 40мм мозочен удар хоризонтален тип на влечење на влечење за влечење 4 парчиња (GH-4001 Retentión Rápida 100kg 40 mm Carrera de émbolo Tipo хоризонтален притисок за ?

X-Gree GH-4001 Брзо држејќи 100 кг 40мм мозочен удар хоризонтален тип на влечење на влечење за влечење 4 парчиња (GH-4001 Retentión

DEN 0.33

Износ
Залиха

Тежина : 172g; Рачка на агол на отворање : 180 степени; Капацитет за одржување : 100 килограми. Модел бр. : GH-4001; Агол на отворање на бар : 180 степени; Дизајн : Хоризонтална. Име на производот : Затегнување на стегачот; Материјал : метал; Содржина на пакетот : Клим за менување 4 x. Боја : сребрен тон; Вклучена батерија : Не (боја : тоно платеадо; batería incluida : бр. Мозочен удар : 40mm/1.6 "; фиксирање на дупката Дија : 5мм/0,2" (Carrera del émbolo : 40 mm/1,6 ''; Diámetro del Agujero de Fijación : 5 : 5 : 5 mm / 0.2 ''. GH-4001 Брзо држејќи 100 кг 40мм мозочен удар на мозочен удар хоризонтален тип на влечење за влечење на влечење 4pcsquick затегнување на држење, метална конструкција, хоризонтален тип, 100 кг капацитет за држење. Сметување, поправка на поле. Затегнување на прицврстување, рачката е контролирана за да се спречи влијанието врз функционирањето заради страничното нафрлање. ДЕСПИЦИЈА ВО СПАНИШГГ-4001 RETENCION Rápida 100kg 40 mm Carrera de émbolo типо хоризонтално влечење на притисок за влечење на притискање на притисок 4pcspeso : 172 g; mango de ángulo de apertura : 180 grados; Capacidad de retención : 100 kg No. de modelo : GH-4001; Ángulo de apertura de la barra : 180 grados; Diseño : Horizontal Nombre del producto : Toggle Clamp; Material : Metal; Contenido del paquete : 4 x Toggle Clamp Color : Тоно платедо; batería incluida : nocarrera del émbolo : 40 mm / 1.6 ''; Diámetro del Agujero de Fijación : 5 mm / 0.2 ''.

Карактеристики

Производи во категоријата