.

.

V.I.P. Фармерс перформанси спортски градник за градник на врвови за жени атлетично носење атлетично

V.I.P. Фармерс перформанси спортски градник за градник на врвови за жени атлетично носење атлетично

DEN 188.16

Износ
Залиха

90% памук, 10% спандекс. Увезени. Повлекување на затворање. Машини за миење на вежбање, кои работат со кошули совршено совпаѓање фитнес вежба активна облека. Однесете ја вашата вежба за трчање на следното ниво и изгледајте одлично правејќи го тоа. Носете во теретана и извадете ги на улиците додека останувате шик, секси, симпатично и удобно одеднаш. Совршена активна облека за активни жени. Спортски врвови што можете да ги носите насекаде. Одлична цврста боја или комбинации на бои со камо маскирна боја уникатни за нашите колекции. Изберете од Пајтон, црн сјај, маслиново камо, црно камо, бургунд. Моден печатење беспрекорен градник за активна облека, градник за фитнес во теретана. Премиум квалитет со употреба на издржлива мешавина од памук. Удобно во цело време и ќе трае и ќе изгледа одлично миење по миењето без да ја изгуби својата форма. Се чувствува така технологијата на кожата со употреба на 4 Way Super Super Dry Fit Yoga Nops. Лесни панталони за дишење дизајнирани за јога. Воз, проток или само студено. Машинска миење и бесплатно враќање 45 дена кога се купуваат директно од. Се потпираат на ВИП фармерки изведба на атлетска облека. Доверливи од најголемите трговци на мало на национално ниво за да обезбедат квалитет и удобност и голема вредност. Со нашата уникатна технологија „се чувствува толку кожа“ 4, нашите лојални клиенти уживаат во флексибилен и долготраен производ кој останува вграден и точно на големината без оглед на абење и солза. Останете суви и погледнете најдобро во и надвор од салата со абење на ВИП перформанси.

Карактеристики

Производи во категоријата