.

.

Блузи за жени облечени во леопард кошули за печатење со кратки ракави врвови на вратот v вратот летни лабави трендовски маици

Блузи за жени облечени во леопард кошули за печатење со кратки ракави врвови на вратот v вратот летни лабави трендовски маици

DEN 3.33

Износ
Залиха

V-вратот, екипажот, кратки ракави, половината за влечење, лабавиот дизајн за стилски изглед. Цифонски блузи за жени. Тоа е најдобар подарок за одмор за вашата сопруга, девојка, мама, ќерка или пријател. Графички / слатки печатени / шарени / бои блок / цврста / вратоврска боја кратки ракави маички. Класичните и основните стилови никогаш не излегуваат од стил. ❤❤ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со кошулата, слободно контактирајте не. Информации за производот : Пол : Womenените/ дамите/ Тинејџерскиот Гилс Стил : Моден и обичен материјал : Изработено е од високо квалитетни материјали, издржливи и погодни за секојдневно носење. Или како слојно парче за зима. Она што го добивате : 1 ПКС жени врвни Денот на мајката на Денот на в Valentубените Ден на таткото на таткото на таткото, Ноќта на вештерките Ден на благодарноста Ден на црниот петок Сајбер понеделник Божиќ Велигденска маичка женска маичка за жени за жени под 10 артикли под 10 години со жени под 6 години за жени обични маици за жени pack of 10 items under 20 for women woman shirts dressy shirt dress women shirtdress women shirt women plus womens golf large woman shirt dressy and dress shirt plus size ladies tops size 14 used shorts for women 3x dress shirts for women plus size cute summer tops plus size женски памучни врвови плус големина женски длабоки v вратот маички против вратот маичка со џеб жени v вратот џеб маица жени момче маички за жени плус маица жени против вратот женски врвни женски маички памук V врат лабава длабока v вратите кошули жени торбички обични обични маички за жени за жени Памук длабоки V кошули на вратот жени памучна боја : розова големина : големите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. Материјалот е дише, лесен и пријателски за кожата, исечен вклопување за стилски изглед. Добредојдовте во продавницата Qcemeni! Ние сме специјализирани за женска облека! Ако сакате да купите облека, само најдете нè, ​​ќе ве чекаме цело време.

Карактеристики

Производи во категоријата