.

.

Zjhyxyh шутира од држачи за прстени од салфетка, за свадба Божиќна вечера декор

Zjhyxyh шутира од држачи за прстени од салфетка, за свадба Божиќна вечера декор

DEN 2.33

Износ
Залиха

Совршен натпревар со најразлични распоред на табели и додатоци ,. Бака од прстенот од салфетка може да ги направи вашата трпезариска маса и салфетки повеќе уредни。. Чиста и уредна, раскошна вечера за вас и вашите гости。. Овој прстен за салфетка може да се користи постојано, ако е валкан, избришете го со влажен сунѓер。. Погодно за секојдневниот живот и фестивали, како што се свадби, вечери, Божиќ, Денот на благодарноста и други прилики 。. Совршен натпревар со најразлични распоред на маса и додатоци , ток на прстенот со салфетки може да ги направи вашата трпезариска маса и салфетки повеќе уредни и уредни, раскошна вечера за вас и вашите гости - овој прстен за салфетка може да се користи постојано, ако е валкана, Избришете го со влажен сунѓер за секојдневен живот и фестивали, како што се свадби, вечери, Божиќ, Денот на благодарноста и други прилики Поради разликите во различни монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на производот.2. Во споредба со вашата детална големина, оставете грешка од 0,1-0,5 см поради рачното мерење. Предмет на физички предмет.

Карактеристики

Производи во категоријата