.

.

Братство компатибилно со Chevy Chevrolet Advance Design Прилагодено алуминиум метал калај улица знак за домашен декор за маж пештера покер таверна игра со соба

Братство компатибилно со Chevy Chevrolet Advance Design Прилагодено алуминиум метал калај улица знак за домашен декор за маж

DEN 3.33

Износ
Залиха

Алуминиумски знак за репродукција на улични знаци, има заоблени агли и две дупки за монтирање на секој крај. Завршувањето на отпорна на гребење е отпорна на вода и 'рѓа. Чистењето е лесно, само спреј и избришете го. Гордо направено во САД. Мерки 18,5 инчи за 4 инчи. Секој од нашите знаци има заоблени агли. Персонализиран Декор за човекот пештера, соба за игри дури и домашни барови. Одлична идеја за подароци за татковци, степени, празници, Денот на таткото, родендени и многу повеќе. Сите знаци се направени по нарачка и се произведуваат и испорачуваат за 3 до 5 дена. Алуминиумски знак за репродукција на улични знаци, има заоблени агли и две дупки за монтирање на секој крај. Завршувањето на отпорна на гребење е отпорна на вода и 'рѓа. Чистењето е лесно, само спреј и избришете го. Гордо направено во САД. Мерки 18,5 инчи за 4 инчи. Секој од нашите знаци има заоблени агли. Персонализиран Декор за човекот пештера, соба за игри дури и домашни барови. Одлична идеја за подароци за татковци, степени, празници, Денот на таткото, родендени и многу повеќе. Сите знаци се направени по нарачка и се произведуваат и испорачуваат за 3 до 5 дена. Нашите улични знаци се направени на високо квалитетен мелен алуминиум. Овие знаци се загарантирани за издржливост и долготрајно кога се чуваат внатре. Одлични прегледи еднакви одлични производи ги проверуваат нашите прегледи за нашата огромна разновидност на улични знаци што ги нудиме. Ако не сте во можност да оставите одличен преглед, контактирајте не за да можеме да го направиме правилно. Дизајниран и произведен во дизајнот на САД е создаден на начин да изгледа што е можно пореално. Сите наши дизајни имаат за цел да се појават со живописни јасни бои и слики. (Во зависност од темата на дизајнот) Користен квалитетен материјал и нашите знаци се направени од мелен алуминиум што мери 18,5in долг и широк 4in. Постојат две мелени дупки кои се совршени за монтирање на wallsидови во гаражи, пештери од човекот, таа пролева и домови. Широк и тенок секоја од нашите душеци е 20in до 28,5in со дебелина од 0,06in. Ова е одлична идеја за подароци што нудиме толку многу теми и дизајни за кои сигурно ќе го пронајдете тој совршен подарок за секоја пригода 100 и 100 -те на Design Swe, всушност, имаат 100 дизајни за да изберат и додаваме нови дизајни скоро секој ден. Спроведување на законот, пожарникари, ЕМС, војска, автомобил, филмови, ТВ, ги добивме сите!.

Карактеристики

Производи во категоријата