.

.

Ретро калај знаци намирници и суви производи wallиден декор бар ресторан 4x16 инчи

Ретро калај знаци намирници и суви производи wallиден декор бар ресторан 4x16 инчи

DEN 2.67

Износ
Залиха

1. Материјал : метал/калај. 2. големина : 10x40cm (4x16inch). 3.Фајт : Површината се третира со полирање, оксидација, печат и други процеси, а не на 'рѓа, без згаснување или сјај. 4. Персонализирана : Четири мали пред-дупчат дупки во секој агол на оваа слика, специјално дизајнирани за слободно да застанат сами или да висат на wallидот. 1. Материјал : метал/калај. 2. големина : 10x40cm (4x16inch). 3.Фајт : Површината се третира со полирање, оксидација, печат и други процеси, а не на 'рѓа, без згаснување или сјај. 4. Персонализирана : Четири мали пред-дупчат дупки во секој агол на оваа слика, специјално дизајнирани за слободно да застанат сами или да висат на wallидот. Висококвалитетен еколошки метал, користејќи комерцијално одделение алуминиумски метал, еколошки материјали, анти-кара, уникатен дизајн. Сосема нов, висококвалитетен водоотпорен, без сјај. Сосема нови детали и квалитетно изгледаат ретро и напредно. Ние нудиме висококвалитетна услуга по продажба, доколку имате какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не. Се разбира, ние исто така поддржуваме поврат и размена. Добредојдовте да ги користите нашите производи! ☛ Можете да кликнете на копчето "Додај во количка" за да купите веднаш! Ќе ти се допадне! Зошто да купите знак за калај од нас? Совршен ретро метален алуминиумски знак за калај може да стане уникатна фокусна точка во кој било простор. Секоја ретро wallидна декорација ќе донесе уникатно чувство и изразување на личноста. Дали ви треба инспиративна уметничка декорација во вашиот дом или канцеларија? Донесете носталгија во вашиот дом или гаража? Ако сакате, верувам дека нашата продавница ќе ги задоволи вашите потреби и можете да најдете илјадници знаци на лимени во нашата продавница. Сите знаци на питтер се совршен додаток на која било област или просторија. Прикажувањето на нив каде и да изберете е исто така одличен подарок! Совршен подарок за мажи, жени и деца! среќен шопинг! Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница!.

Карактеристики

Производи во категоријата