.

.

Поставен филтер за кафе, поставен за Keurig My K-Cup Style, 1 куќиште за филтрирање + 3 дополнителни филтри, филтер за пополнување на кафе, се вклопува за B30 B40 B50 B60 B70 серија

Поставен филтер за кафе, поставен за Keurig My K-Cup Style, 1 куќиште за филтрирање + 3 дополнителни филтри, филтер за пополнување

DEN 143.84

Износ
Залиха

☕ Повторувачки и поекономски алтернатива-сега можат да направат свое гурманско кафе без да купуваат пластични парчиња со единечна употреба. - Подарок за loversубителите на кафе и луѓе кои сакаат да и помогнат на животната средина. - Лесно да се исчисти - отстранете ги кафето по употреба и измијте со вода. ☕package вклучува 3 филтри за повторна употреба со 1 куќиште за филтрирање за повторно користење. ☕ Опсег на примена-Овој комплет за филтрирање на кафе ќе одговара на избор на машини за кафе Keurig, овие вклучуваат : B30, B40, B50, B60, B70. За жал, овој производ не одговара на Vue, B130, B131 Office Pro или други модели. За корисниците кои користат модел B31, проверете дали К-купот прво може да се отстрани. Карактеристики : Материјал за еднократно користење - изработен со храна, БПА без ABS и премиум не'рѓосувачки челик издржлив во употреба - се состои од 3 дела : капакот, корпа за филтрирање и 3 филтри за дното на чашите. Се вклопува во Keurig Home Brewers B30 B40 B50 B60 B70 серија, не работи со Vue, B130, B131, Office Pro или други комерцијални модели лесни за чистење, им овозможуваат на корисниците да користат свое гурманско мелено кафе во пиварот Keurig. Совршен подарок за loversубителите на кафе. Вклучен пакет : 1*Куќиште за филтрирање 3*Дополнителни филтри 1*Лажица кафе 1*мини четка за чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата