.

.

Водоотпорен гроздобер женски џингам худи кошула со долг ракав

Водоотпорен гроздобер женски џингам худи кошула со долг ракав

DEN 3.33

Износ
Залиха

53% вискоза, 39% полиестер, 8% спандекс. Направени во САД или увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Водоотпорен гроздобер женски џингам худи со долги ракави кошула. 53% вискоза, 39% полиестер, 8% спандекс. Предниот џеб за кенгур торбичка. Прилагодлив аспиратор за влечење. Истегнете јагам плетена ткаенина мека рачна пенкала висока ниска поглава опуштена долга ракав. Водоотпорен гроздобер женски џингам худи со долги ракави кошула.

Карактеристики

Производи во категоријата