.

.

Медицинска сестра капачиња долга коса, сликање на едриличари за зајдисонце прилагодливо работно капаче со копчиња и лакови за коса за коса

Медицинска сестра капачиња долга коса, сликање на едриличари за зајдисонце прилагодливо работно капаче со копчиња и лакови за

DEN 134.24

Износ
Залиха

Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Затворање на вратоврска. Машинска миење. Дизајн на копчиња - 2 копчиња од страна за да висат маска на вашето најдобро ниво на удобност. Боја : Како што се прикажани слики прикажани на слики - 1x работни капи и 1xbow Scrunchies Топло забелешка : Некои мириси се нормални веднаш откако ќе се прими капа.100% полиестер. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Прилагодливи медицински капи со копчиња и вратоврска со лента за жени со долга коса Абсорбирајте пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Оваа работна капа е идеален производ за сите. Паметно решение за болка во увото дизајнирано од медицински сестри за медицински сестри. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Применливи прилики - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Нашиот сет на медицинска сестра капа содржи 1 буфан капа и 1 држач за конска опашка од еластични јажиња, што е погодно за промена и миење секој ден. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка. Компона за опашка и дизајн на копче - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Една големина најмногу одговара - овие капачиња на копчињата се еластични и прилагодливи, можете да ја прилагодите за да одговара на главата добро, една големина е погодна за луѓе со разни фризури и типови на глава во различни индустрии. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Ве молиме, оставете мала разлика во големината заради различно рачно мерење. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Ве молиме, оставете мала разлика во бојата заради различните екрани. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Може да се измие со топла вода и да се исуши за да се остави мирисот да исчезне. Измијте ја работната капа во ладна/топла вода пред првата употреба. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна.

Карактеристики

Производи во категоријата