.

.

Резервоар за резервоар за ладење на моторот Wedoauto W/Cap Fit For Buick Cascada -2019, Verano 2012-2017, за Chevy Cruze 2010-, Orlando 2012-2014 Заменете го# DAKG-15390, 603-383, 603383, GM3014150

Резервоар за резервоар за ладење на моторот Wedoauto W/Cap Fit For Buick Cascada -2019, Verano 2012-2017, за Chevy Cruze

DEN 543.84

Износ
Залиха

Заменете го бројот на дел : 13465094, 13256823, 13505353, 13393368, FRT1216 C, DAKG-15390, 603-383, 603383, GM3014150. Пакетот вклучува : 1 x резервоар за резервоар за прелевање на течноста за ладење. Гаранција : Сите наши производи се бесплатни една година. Ве молиме, внимателно споредете ги сликите или OE броеви за да одговараат на вашите оригинални делови пред да го набавите производот. Упатството не е вклучено. Се препорачува професионална инсталација. Број на ОЕ : 2790.52029084 AA, 5202.9084 AA, 920-2130.36933 одговара на следниве возила : Fits for Buick : 2016-2019 Cascada Base Conternation 2-врати 2012-2017 Verano Base Sedan 4-Door 2012-2017 Verano погодност седан 4-Door 2015-2016 Verano CX Sedan 4-Door 2015-2016 Verano CXL Седан 4-Door 2012-2017 Verano Leather Sedan 4-Door 2013- 2016 Verano Premium Sedan 4-Door 2016-2017 Verano Sport Touring Sedan 4-Door 2014-2014 Verano Tela Sedan 4-Door 2013-2013 Verano Turbo Sedan 4-врата за Chevy : 2010-2012 Cruze Base Sedan 4-Door 2014- 2015 Cruze Diesel Sedan 4-Door 2011-2015 Cruze Eco Sedan 4-Door 2015-2015 Cruze L Sedan 4-Door 2010-2016 Cruze LS Sedan 4-Door 2010-2015 Cruze LT Sedan 4-Door 2011-2015 Cruze LTZ седан 4 -Door 2016-2016 Cruze Limited Eco Sedan 4-Door 2016-2016 Cruze Limited L Sedan 4-Door 2016-2016 Cruze Limited LS Sedan 4-Door 2016-2016 Cruze Limited LT Sedan 4-Door 2016-2016 Cruze Limited LTZ седан 4 -Дор 2012-2014 Орландо ЛС Спортска комунални услуги 4-врата 2012-2014 Орландо ЛТ спортска алатка 4-врата 2012-2014 Орландо LTZ Sport Utility 4-врата пакет Вклучен : 1 X резервоарот за резервоар за прелевање на течноста за течност за течност за течност за течност за течноста.

Карактеристики

Производи во категоријата