.

.

Kiewfjdk longенски донг -резервоари за јога, препреки од шпагети, отстранливи кошули, удобни тркачки памучни спортови градник

Kiewfjdk longенски донг -резервоари за јога, препреки од шпагети, отстранливи кошули, удобни тркачки памучни спортови градник

DEN 1.67

Износ
Залиха

100% полиестер. Увезени. Повод : Секси. Што добивате : 1 градник. Пол : жени. Тип на шема : Цврст. Како да се измие : ладно миење на рацете. 1. Поставете го вашето тело во тотално опуштен статус, висока еластичност 2. ULTRA мазно чувство, секое вредно размислување за дизајн. 3. Удобна, едноделна пеперутка шуплива назад 4. Посредна внатрешна чаша, ултра тенка 0,1 см 5.фокуси на совршена долна облека за вас, а не неискрено секси. Информации за производот : Сезона : Лето, пролетен пол : Womenенски пригода : Секси материјал : Полиестерска шема Тип : Цврст стил : Обичен, секси должина на ракав : без ракави како да се мие : ладно миење на рацете што добивате : 1 графикон за Бразиз : Големина : М САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 Fit Cup : 34/75 BCD Соодветна висина : 155-160cm Соодветна тежина : 40-50kg Size : L САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 Fit Cup : 36/80 BCD ВИДОБОДА : 155-160cm Погодна тежина : 50-60kg Size : XL US : 8 Велика Британија : 12 EU : 38 Fit Cup : 38/85 BCD Fit Висина : 160-165cm Соодветна тежина : 60-65kg Size : XXL US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 Fit Cup : 40/90 BCDE Погодна висина : 160-165cm Соодветна тежина : 65-70kg Size : XXXL US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 Fit Cup : 42/95 BCDE Fit Висина : 165-170cm Соодветна тежина : 70-75kg Size : XXXXL САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 Fit Cup : 44/100bcde Fit Висина : 165-170cm Соодветна тежина : 75-80kg Size : XXXXXL US : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 Fit Cup : 46/105 BCDE Fit High : 170-175cm Одговара на тежина : 80-85kgsize : XXXXXXL US : 18 Велика Британија : 22 ЕУ : 48 Fit Cup : 48/110 BCDE Fit Висина : 170-175 CM Соодветна тежина : 85-90kg Size : XXXXXXXL САД : 20 Велика Британија : 24 ЕУ : 50 ФИТ КУП : 50 180см одговара на тежина : 90-95 кг.

Карактеристики

Производи во категоријата