.

.

WFEGSYJ Комарец Мрежа За Домашна Употреба Крошна Кревет Завеси Со U-Облик На Железнички Држач Крошна Кревет Покрие Одговара 1,5 Метри Кревет

WFEGSYJ Комарец Мрежа За Домашна Употреба Крошна Кревет Завеси Со U-Облик На Железнички Држач Крошна Кревет Покрие Одговара

DEN 2.33

Износ
Залиха

Практично складирање : дизајнот на горната лизгачка шина може да се отвори во текот на денот за складирање или врзано складирање, формирање природни набори и украсување на спалната соба и одвивање ноќе за да се создаде романтична атмосфера.Сите производи се мерат рачно, постои мала разлика, вистинскиот производ ќе преовладува, ве молиме разберете.

Карактеристики

Производи во категоријата