.

.

Алегро Индустрии 9514-Е Аксијален Вентилатор Со Канистер, НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 1/3 кс 220В/50 Хз, Вклучува 15 ' Канализација

Алегро Индустрии 9514-Е Аксијален Вентилатор Со Канистер, НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 1/3 кс 220В/50 Хз, Вклучува 15 ' Канализација

DEN 2.67

Износ
Залиха

Епоксиден прав обложен во портокал. 1/3 КС 220В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Еднократна АДС Одобрена. 3200 (натоварен на 220 Волти, 50 Hz). Полипропилен засилен со стакло (ППГ) вентилатор со шест сечила со алуминиумски центар. Еднослоен лесен винил со полиестер, пвц обложен 180°F (82,22°C) отпорен на температура. Највисок излез од компактен аксијален вентилатор, дизајниран за лесна употреба и складирање без жртвување на протокот на воздух. Комплетен систем со вграден канистер и 15 ' канали.

Карактеристики

Производи во категоријата