.

.

Про Моно Слушалка Без Раце Компатибилен Со Вашиот Samsung Galaxy Tab S6 Lite Со Вграден Микрофон и Јасен Јасен Безбеден Аудио!

Про Моно Слушалка Без Раце Компатибилен Со Вашиот Samsung Galaxy Tab S6 Lite Со Вграден Микрофон и Јасен Јасен Безбеден Аудио!

DEN 2.67

Износ
Залиха

?●МОНО СЛУШАЛКИ спецификации : ги Исполнува или надминува повеќето сите стандарди за безбедност и возење бидејќи користите само една слушалка, а не две, а не стерео и затоа нема да бидете расеан. Уживајте БЕЗБЕДНО со ЕДНА СЛУШАЛКА, МОНО, хифи сцената и уживајте во извонредните ефекти. ?●Лесен q : Пренослив, земете со вас насекаде, користете како резервна копија, со ЕДНА Слушалка ова зафаќа речиси половина повеќе простор и не се заплеткува лесно како обичните стерео слушалки. ?①НАДГРАДБА БЕЗ РАЦЕ : Надградена со КОРИСТЕЊЕ на НАЈНОВИТЕ дигитални оптимизирани 5. ?①ВРЕМЕНСКИ ДОКАЗ дека Секојдневниот живот е хидроизолација, ги поддржува повеќето дождливи спортови на отворено, теретана, потење, ви овозможува да уживате во музиката во спортот. ?①БЕЗБЕДНОСТ : Прво : ова е специјално Компатибилно со Вашиот Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) што одговара на вашата порта од 1/8 инчи / 3,5 мм. ?①ВРЕМЕНСКИ ДОКАЗ дека Секојдневниот живот е хидроизолација, ги поддржува повеќето дождливи спортови на отворено, теретана, потење, ви овозможува да уживате во музиката во спортот.0 Автентични Сертифицирани чипови, уживајте во ефектите НА hd повик без да бидете погодени од бучна средина.

Карактеристики

Производи во категоријата