.

.

Сребрена Бафало Дизни Малата сирена Ариел Приказна Керамичка Рамен за вечера | Вклучува чинија со глупак од 20 унци и дрвени стапчиња за јадење

Сребрена Бафало Дизни Малата сирена Ариел Приказна Керамичка Рамен за вечера | Вклучува чинија со глупак од 20 унци и дрвени

DEN 1.00

Износ
Залиха

Погодни за принцеза : Овој керамички рамен сет доаѓа со пар дрвени стапчиња за еднократно јадење за уживање во најразлични јадења свежи од кралската кујна. На овој сад со глупак заврши во впечатлива светло виолетова, ја наоѓаме малата сирена како се зачудува во површинскиот свет. Доживејте океан на глава на вкус за потоплите води со пополнување на оваа чинија со омилените садови за глупак, ориз и супа од океанското кралство. Патување под брановите : Дали некогаш сте сонувале да посетите друг свет? Тогаш ќе бидете во добра компанија да споделувате оброк со Ариел на овој ексклузивен рамен сад и сет на стапчиња за јадење во кој се наоѓаат Малата сирена на Дизни.Патување под брановите : Дали некогаш сте сонувале да посетите друг свет? Тогаш ќе бидете во добра компанија да споделувате оброк со Ариел на овој ексклузивен рамен сад и сет на стапчиња за јадење во кој се наоѓаат Малата сирена на Дизни. Ниту флотам или etsетсам : Овој керамички сад без БПА е направен за каде и да ве води срцето, од земјата до морето. Садот има вградени изреки за одмор на стапчиња за јадење помеѓу каснувања. Упатства за нега Лесна грижа за машината за миење садови за миење садови, безбедни микробранови, безбедни стапчиња за јадење, се само миење на рацете. Стапчињата за јадење се само миење на рацете. Додадете во вашата ризница : Принцезата на сирена се одвива во централна фаза на овој пурпурен сад со глупак, кој има фитинг дизајн со теми со акварел. Ниту флотам или etsетсам : Овој керамички сад без БПА е направен за каде и да ве води срцето, од земјата до морето. Ариел го разгледува светот над брановите, сонувајќи за тоа што може да биде во овој шарен дизајн. Само проверете дали знаете кои прибор да ги користите. Лесно за одржување, безбедно е за микробранова и машина за миење садови. Вашата колекција нема да биде никаде близу до целосна сè додека не го имате овој официјално лиценциран сет на Рамен инспириран од Малата сирена на Дизни. Лесно за одржување, безбедно е за микробранова и машина за миење садови. Ариел го разгледува светот над брановите, сонувајќи за тоа што може да биде во овој шарен дизајн. Стапчињата за јадење се само миење на рацете. Дизајнот инспириран од акварел ги надополнува пастелните бои на океанскиот зеленило и скалите на нејзината опашка. Официјален колекционер на Дизни : Сигурно ќе направите прскање на следната кралска вечера со овој официјално лиценциран сет на Рамен инспириран од Малата сирена на Дизни. Можете исто така да нуркате длабоко за да се оладите со лажичка сладолед. Само проверете дали знаете кои прибор да ги користите. Ариел сонуваше за свет што го погледна, но не можеше да го разбере. Погодни за принцеза : Овој керамички рамен сет доаѓа со пар дрвени стапчиња за еднократно јадење за уживање во најразлични јадења свежи од кралската кујна. Споделете го вашиот оброк со колега сонувач нуркајте во секое вкусно јадење со овој ексклузивен сет за вечера со рамен инспириран од Малата сирена на Дизни. Садот има вградени изреки за одмор на стапчиња за јадење помеѓу каснувања.

Карактеристики

Производи во категоријата