.

.

ДОИТОЛ Силиконска Четка За Тоалет Четка За Тоалет И Држач За Силиконски Тоалет Во Бања Без Ќорсокаци-Четка За Тоалет Со Непластична Рачка Свиткана Четка За Глава д?

ДОИТОЛ Силиконска Четка За Тоалет Четка За Тоалет И Држач За Силиконски Тоалет Во Бања Без Ќорсокаци-Четка За Тоалет Со Непластична

DEN 0.33

Износ
Залиха

Силиконската четка за тоалет има стилски и едноставен изглед и е по употреба. Не е лесно да се придржувате до долга коса и долги нишки, а влакната не се кршат непречено. Значи, тоа може тоалетот темелно без гребење на неговата површина. Четката за тоалет не само што е изработена од цврст материјал, туку има и многу добра цврстина. Главата на четката за свиткување може совршено сите области во тоалетот, особено жлебовите. Силиконската четка за тоалет доаѓа со основа поставена на ѕид што ја одржува главата на четката дише и сува, не е склона кон мирис и мувла. Главата на четката е изработена од силикон, така што може темелно тоалетот без гребење на неговата површина. Погоден е за употреба на многу места, како што се хотели, домови, трговски центри, канцелариски бањи итн. Опис оваа силиконска тоалетна четка има стилски и минималистички дизајн. Тоа може ефикасно тоалетна чинија, скриени во аглите и пукнатини, и направи бања изгледа уредно и . Главата на четката е изработена од силикон за долга и издржлива употреба. Може да се користи на различни места, како што се бањи во домови, хотели, компании, трговски центри итн. Карактеристики-Материјал : Пластика.- Силиконската четка за тоалет има стилски и едноставен изглед и е по употреба. Не е лесно да се придржувате до долга коса и долги нишки, а влакната не се кршат непречено. Значи, тоа може тоалетот темелно без гребење на неговата површина.- Четката за тоалет не само што е изработена од цврст материјал, туку има и многу добра цврстина. Главата на четката за свиткување може совршено сите области во тоалетот, особено жлебовите.- Силиконската четка за тоалет доаѓа со основа поставена на ѕид што ја одржува главата на четката дише и сува, не е склона кон мирис и мувла.- Главата на четката е изработена од силикон, така што може темелно тоалетот без гребење на неговата површина.- Погоден е за употреба на многу места, како што се хотели, домови, трговски центри, канцелариски бањи итн. Пакет, Вклучувајќи 1 x Тоалет Четка.

Карактеристики

Производи во категоријата