.

.

Cabilock 1pc Течен Сапун Контејнер Нерѓосувачки Челик Сапун Диспензерот Притиснете Тип Шише За Дома Отворено

Cabilock 1pc Течен Сапун Контејнер Нерѓосувачки Челик Сапун Диспензерот Притиснете Тип Шише За Дома Отворено

DEN 192.64

Износ
Залиха

Дизајн на пумпа за притискање, погоден за употреба. Погодно за полнење и чистење. Изработен од безбеден и издржлив материјал за долготрајна употреба со фини занаети. Совршен како украс за вашиот дом. Чувајте ја течноста внатре безбедна и лесна за употреба. Дизајн на пумпа за притискање, погоден за употреба. Погодно за полнење и чистење. Изработен од безбеден и издржлив материјал за долготрајна употреба со фини занаети. Совршен како украс за вашиот дом. Чувајте ја течноста внатре безбедна и лесна за употреба. Опис Оваа ставка е креативно шише за издавање течност за дезинфекција, сапунска луга или други складирање. Изработен е од безбеден и издржлив материјал за долготрајна употреба. Фин занает и нежен дизајн го прават погоден за складирање и декорација на течност. Идеален за домашна, канцелариска или јавна употреба.Карактеристика-Боја : како што е прикажано.- Материјал : Нерѓосувачки Челик.- Големина : Околу 19, 5х8, 4х8, 4см.- Изработен од безбеден и издржлив материјал за долготрајна употреба со фини занаети.- Чувајте ја течноста внатре безбедна и лесна за употреба.- Дизајн на пумпа за притискање, погоден за употреба.- Совршено како украс за вашиот дом.- Погодно за полнење и чистење. Пакет Вклучувајќи 1 x празно шише.

Карактеристики

Производи во категоријата