.

.

X - DREE 5pcs Црно Домување C8 Моќ Машки Влез Адаптер Конектор AC 250V 2.5 a(5pcs alloggiamento adattatore di alimentazione Maschio C8 CONNETTORE AC 220 V ЗА ОБЕДИНЕТИТЕEПСКИ ЕМИРАТИ 2.5 А

X - DREE 5pcs Црно Домување C8 Моќ Машки Влез Адаптер Конектор AC 250V 2.5 a(5pcs alloggiamento adattatore di alimentazione

DEN 2.67

Износ
Залиха

Име на производот : Ц8 Влезен Адаптер;Напојување : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250В 2.5 А. Терминали Број : 2; Горна Квадратна Големина На Лицето(Прибл.) : 32 х 13мм /1.3 " х 0.5 "(Л * В ). Големина На Монтирање(Прибл.) : 20 х 10мм / 0,8 "х 0,4" (Л * В); Материјал : Пластика, Метал. Боја : Црна;Тежина : 20g(Боја : ner_o; песо : 20 g. Содржина На Пакетот : 5 x C8 Влезен Адаптер(Contenuto della confezione : 5 x adattatore niverresso C8. Име на производот : Ц8 Влезен Адаптер;Напојување : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250В 2.5 А. Терминали Број : 2; Горна Квадратна Големина На Лицето(Прибл.) : 32 х 13мм /1.3 " х 0.5 "(Л * В ). Големина На Монтирање(Прибл.) : 20 х 10мм / 0,8 "х 0,4" (Л * В); Материјал : Пластика, Метал. Боја : Црна;Тежина : 20g(Боја : ner_o; песо : 20 g. Содржина На Пакетот : 5 x C8 Влезен Адаптер(Contenuto della confezione : 5 x adattatore niverresso C8. 5 парчиња Црно Куќиште C8 Моќност Машки Влез Адаптер Конектор AC 250 V 2.5 AApplication : ЗА ПРОЗОРЦИ, напојување на возилото, кабинети за напојување, опрема за осветлување, комуникациски кабинети и други уреди за напојување.Конектор за замена за електричен уред. C8 конектор напојување на инструментот, поврзете Се Со C7 приклучок.Опис На Шпански 5 Парчиња alloggiamento adattatore di alimentazione maschio C8 CONNETTORE AC 220 V ЗА ОБЕДИНЕТИТЕEПСКИ ЕМИРАТИ 2.5 Anumero di terminali : 2; димензиона квадрата супериорна (апросиматива) : 32 x 13 Мм / 1,3' Х 0,5 " (л * в)димензионе дел поддршка (апрос.) : 20 х 10мм / 0,8 ''х 0,4 '' (Л * В); Материјал : пластика, металоколор : не_о; пезос : 20 гконтенуто дела конфезионе : 5 х адататоре нуркаче Ц8.

Карактеристики

Производи во категоријата